Хірургічна стоматологія

Брехлічук Павло Павлович – кандидат медичних наук, доцент, завідувач кафедри хірургічної стоматології, ЩЛХ та онкостоматології стоматологічного факультету ДВНЗ „Ужгородський національний університет“.

Навчався у Львівському національному медичному університеті ім.Д.Галицького,який закінчив з відзнакою.

Наукова діяльність: Автор понад 30 наукових та науково-методичних праць. У 2014   захистив кандидатську дисертацію на тему ‘’Оцінка впливу методів дезінфекції на якість та об’ємні параметри стоматологічних відбиткових матеріалів”, що вирішує важливу задачу вдосконалення надання кваліфікованої стоматологічної допомоги.

Педагогічну діяльність починав на кафедрі хірургічної та ортопедичної стоматології стоматологічного факультету ДВНЗ „Ужгородський національний університет“.

На теперішній час читає лекції та проводить практичні заняття для студентів стоматологічного факультету за спеціальністю „Хірургічна стоматологія“.

Лікувальна діяльність. Як лікар першої категорії за спеціальністю „Хірургічна стоматологія“, „Терапевтична стоматологія“ та „Організація та управління охорони здоров’я“ проводить консультативно-лікувальний прийом пацієнтів.

Є діючим членом „Асоціації імплантологів України”.

Згідно із рішенням Вченої Ради стоматологічного факультету та Вченої Ради УжНУ (Наказ №159/01-03 від 5.09.2011 року) про реорганізацію кафедри хірургічної стоматології та ЩЛХ та ортопедичної стоматології, з 1.09.2011 року створено кафедру хірургічної стоматології, щелепно-лицевої хірургії та онкостоматології.

Навчання на кафедрі проводиться провідними спеціалістами у галузі хірургічної стоматології, з яких  професор (Горицький В.М.), 3 доценти (Брехлічук П.П., Мочалов Ю.О., Гарляускайте І.Ю.), старший викладач (Гелей В.М.) та 7 асистентів (Петрецька С.Ю.,Домище М.Ю., Коршинська М.І., Гелей Н.І., гецко Ю.Ю., Вовчанська С.В., Мар’ян-Йовбак В.Ю.). Матеріально-технічне забезпечення кафедри задовільне, повністю відповідає вимогам Болонського процесу, в тому числі наявний комп’ютерний клас на 11 робочих місць.

Науковими та клінічними базами кафедри є:

  • · відділення ЩЛХ Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. А.Новака;
  • · відділення хірургічної стоматології  в Університетській стоматологічній поліклініці;
  • · обласна стоматологічна поліклініка;
  • · міський онкологічний центр.

Вся документація на кафедрі відповідає наказам та положенням МОЗ та МОН України.