Про центр

«НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ТРЕНІНГОВОИЙ ЦЕНТР ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ СТОМАТОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ДВНЗ “УЖНУ”».

Директор навчально-наукового тренінгового центру післядипломної освіти стоматологічного факультету ДВНЗ «УжНУ» Потапчук Анатолій Мефодійович доктор медичних наук, професор, академік УАН, Мак СІО, член зовнішньої колегії академії наук Угорщини, Заслужений діяч науки і техніки України.

Центр створений згідно рішення Вченої Ради ДВНЗ «УжНУ»  відповідно до наказу ректора ДВНЗ„Ужгородський національний університет” від 23.01.2013 № 58/1/01-17 „Про створення науково-тренінгового консультативно-діагностичного центру стоматології післядипломної освіти ”.

Мета Центру – покращення якості підготовки інтернів та лікарів практичної стоматології шляхом залученням працівників вищої школи до безперервної післядипломної освіти, перепідготовки лікаря-спеціаліста з нових спеціальностей, подальше підвищення професійних знань та навичок лікаря з метою підтримання сучасного рівня підготовки, тематичне удосконалення з окремих розділів стоматології, практичного навчання лікарів та впровадження доказового скринінгу в їх практику, сучасних методів діагностики і протоколів лікування з використанням сучасних технологій, згідно принципів доказової медицини, а також проведення наукових досліджень в галузі стоматології.

Головним завданням Центру є організаційний супровід безперервного навчання лікарів стоматологів, зубних техніків та медичних сестер-гігієністів щодо надання первинної стоматологічної допомоги на засадах доказової медицини та їх участь в процесі реформування медичної галузі.

По завершенні короткочасних навчальних курсів в навчально-науковому тренінговому центрі післядипломної освіти стоматологічного факультету видається сертифікат тематичного удосконалення університетського зразка з атестацією балів безперервного професійного розвитку.

Центр співпрацює з професійними асоціаціями, державними та міжнародними фондами, благодійними та громадськими організаціями України та зарубіжжя, спонсорами та меценатами, провідними вітчизняними та зарубіжними фірмами-виробниками стоматологічних матеріалів та апаратурного і інструментального обладнання в стоматології згідно чинного законодавства.

Поштова адреса Центру: кафедра стоматології післядипломної освіти стоматологічного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет» – 88000,  м. Ужгород, вул. Можайського, 1а. Ел. адреси: stomatkafedra@gmail.com, 066-69-26-042 – Бабич Іванна Іванівна, stomatkafedra2@ukr.net, 066-68-66-472 – Яремчук Наталія Василівна.

Практичний сателіт Центру – Університетська стоматологічна поліклініка знаходиться за адресою:  88000, м. Ужгород, вул. Університетська 16а.

Тематика короткочасних курсів тематичного удосконалення, які вже проводились з 2018 року в навчально-науковому тренінговому центрі післядипломної освіти стоматологічного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет»  

  1. Тематичне удосконалення «Невідкладні стани в амбулаторній практиці  лікаря-стоматолога» 2 дні (20 балів)

  2. Тематичне удосконалення «Основи підприємницької діяльності в приватній стоматологічній практиці» 1 день (10 балів)

  3. Тематичне удосконалення «Естетика та функція прямих реставрацій. Від планування до реалізації» 1 день (10 балів)

  4. Тематичне удосконалення «Базовий курс з дентальної імплантології. Хірургічна та ортопедичні аспекти. Майстер клас з відпрацюванням практичних навичок» 2 дні (15 балів)

5. «Проблема безпеки в стоматологічній практиці. Віл-інфекція та   вірусні гепатити.» Все що потрібно знати  про ризики та заходи, щодо професійного інфікування віл та вірусними гепатитам 1 день (10 балів)

 

«Невідкладні стани в амбулаторній практиці лікаря-стоматолога»

 

https://www.uzhnu.edu.ua/uploads/root/kafedru/centr_PO/20_malyar_nm.jpgМодератор – к.мед.н., доцент Маляр-Газда Неля Миколаївна

Кандидат медичних наук за спеціальністю  анестезіологія та інтенсивна терапія, доцент. Вдосконалення на базі національного медичного університету імені Богомольця 2011 р.; майстер клас по анестезіології та інтенсивній терапії при ортопедичних оперативних втручаннях Пейч (Угорщина) 2015 р.; cтажування  по сучасних методах знеболення та проведенню СЛР за стандартами Європейської ради Будапешт (Угорщина) 2017 р.. Постійний учасник програми BMJ (British Medical Journel) learning.

 https://www.uzhnu.edu.ua/uploads/root/kafedru/centr_PO/trening_1.jpg

Курс тематичного удосконалення на тему:

«Основи підприємницької діяльності в приватній стоматологічній практиці».

https://www.uzhnu.edu.ua/uploads/root/kafedru/centr_PO/_yatsko_vf_%281%29.jpg Модератор –Яцко Віктор Федорович

Податковий консультант Директор аудиторської фірми «Респект-Конфіденц»

Сертифікований практикуючий аудитор (з 1994 року)

Член Ради Спілки аудиторів України

Голова Комісії зі стандартів та практики Спілки аудиторів України

Член аудиторської палати України     

Старший викладач

 https://www.uzhnu.edu.ua/uploads/root/kafedru/centr_PO/trening3.jpg

«Базовий курс з дентальної імплантології. Хірургічні та ортопедичні аспекти. Майстер клас з відпрацюванням практичних навичок»

https://www.uzhnu.edu.ua/uploads/root/kafedru/centr_PO/slunko.jpgМодератор -Слинько Юлія Олександрівна

Кандидат медичних наук, асистент кафедри стоматології дитячого віку, дитячої щелепно- лицьової хірургії та імплантології. 2011-2015 медичний представник компанії Альфа Біо Тек у східному регіоні України  2015-2017 головний менеджер заводу Альфа Біо Тек з продажу на території України , лектор компанії Альфа Біо Тек, медичний консультант компанії. З 2017 і по теперішній час ексклюзивний дистрибьютор компаніі Мode implant. Міжнародний лектор компаніі Mode implant з 2017. Стажування 2.08-26.08.2017  Buruni University Istanbul Turkey.


https://www.uzhnu.edu.ua/uploads/root/kafedru/centr_PO/trening4.jpghttps://www.uzhnu.edu.ua/uploads/root/kafedru/centr_PO/tr4-3.jpg 

 

 

«ПРОБЛЕМА БЕЗПЕКИ В СТОМАТОЛОГІЧНІЙ ПРАКТИЦІ.

ВІЛ-ІНФЕКЦІЯ ТА ВІРУСНІ ГЕПАТИТИ.»

Все що потрібно знати  про ризики та заходи, щодо професійного інфікування ВІЛ та вірусними гепатитам

 

Інформація про спікерів/тренерів:

 

E:\Робота (Бабич)\ТУ\image2.jpeg

 

Брич Валерія Володимирівна  к. мед. н., доцент кафедри основ здоров’я ДВНЗ «Ужгородський національний університет», завідувач відділу профілактичної, організаційно-методичної роботи та епідмоніторингу Центру з профілактики та боротьби із СНІДом.

 

 

E:\Робота (Бабич)\ТУ\image1.jpeg

Потокій Наталія Йосипівна  

к. мед. н., лікар-лаборант, вірусолог, асистент кафедри

основ здоров’я ДВНЗ «Ужгородський національний університет», завідувач відділення

лабораторної діагностики Центру з профілактики та боротьби із СНІДо